(0232) 343 25 84
CİLT BAKIMI

CİLT İÇİN PRP

prpCilt gençleştirme tedavisi cerrahi olmayan bir tedavidir. Günümüzde çok tercih edilen bir prosedür haline gelmiştir. Cilt gençleştirme tedavisi, tenini, cilt dokusunu iyileştirmek ve kaybedilen yüz hacmini geri kazanmak için kişinin kendi kanını kullanan bir tedavi yöntemidir. Kişinin kendi kanı kullanıldığı için güvenli bir uygulamadır ve vücudun tedaviyi reddetme riski yoktur.

Cilt gençleştirme tedavisi, erkek tipi saç dökülmelerinde ve saç dökülmesi tedavisinde de başarılı bir şekilde kullanılabilir. Tedaviye erken başlamak önemlidir ve uygun bir aday olup olmadığınız görüşme sırasında belirlenir.

Nasıl uygulanır?

Tedavi uygulanacağı bölgeye bağlı olarak, bir miktar kan alınır. Bu genellikle 10 ila 30 ml arasındadır. Kanınız 8-10 dakika kadar santrifüjde kalır. Santifüj sonrası elde edilen serum tedavi edilecek bölgeye enjekte edilir. Tedavi sonrası uygulama bölgesinde hafif kızarıklık ve hafif şişme görülmesi normaldir.

Tedavinin kaç seans uygulanacağı ve ne zaman sonuç vereceği tedaviyi yaptıracak kişinin bünyesine ve cildinin durumuna bağlıdır. Kaç seansa ihtiyacınız olduğunu öğrenmek için (0232) 343 25 84 numarasından randevu alabilirsiniz.

Kimler cilt gençleştirme tedavisi için uygun değildir?

Kozmetik uygulamaların ve tedavilerin çoğunda olduğu gibi, hamile, emziren veya gebe kalmaya çalışan kadınlar uygun adaylar değildir. Pıhtılaşma önleyici tedavisi olan, herhangi bir kanser türü olan veya tedavi alanında belirli implantları olan kişilere cilt gençleştirme tedavisi önerilmez. Tıbbi geçmişiniz ve kozmetik geçmişiniz uygunluğunuzu belirlemek için değerlendirilecektir.

İlginizi çekebilir: Yüz Mezoterapisi

Ayrıntılı bilgi ve randevu

Cilt için PRP uygulaması yaptırmak istiyorsanız (0232) 343 25 84 numarasından randevu alabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp