(0232) 343 25 84

AYAK DETOKSU

ayak detoksuAyak detoksu, vücuttaki zararlı toksinleri, ağır metalleri ve diğer zararlı yabancı maddeleri gidermede yardımcı olan doğal bir yöntemdir.

Ayak detoksunun yararları

  • Ağır metallerin temizlenmesi
  • Daha dengeli bir pH seviyesi
  • İltihabı azaltmak
  • Karaciğer detoksu
  • Karaciğer, böbrek ve parazit temizliği
  • Bağışıklık sistemini geliştirmek

Ayak detoksu sistemi nasıl çalışır?

Elektrik akımı, ayak banyosunun içindeki suya batırılmış bir modülde bir plaka setinden geçer. Ayak banyosu suyu, özel bir deniz tuzu içerir, bu nedenle okyanustaki suyun mineral konsantrasyonuna sahiptir. Ayaklar sudayken, ayak banyosu sistemi tarafından pozitif ve negatif iyonlar salınır. Bu, vücuda ve kırmızı kan hücrelerine yeniden enerji verir. Yağda, böbreklerde, karaciğerde, bağırsaklarda ve ciltte depolanan toksinleri yok eder. Ayak banyosu aynı zamanda vücudun lenfatik sistemini de tetikler, bu da seanstan 24 ile 48 saat boyunca detoksun devam etmesine yardımcı olur.

Kimler ayak detoksu yaptırabilir?

Kalp pili olanlar dışında, 10 yaşın üzerindeki herkes için güvenli bir uygulamadır.

Ayak detoksundan beklenti ne olmalı?

Çoğu insan rahat, dengeli ve odaklanmış hissedecektir. Bazı kişiler bir seanstan sonra yorgunluk veya baş ağrısı yaşayabilir.

Seans sırasında müşteri rahat bir sandalyede oturur. Çoğu kişi deneyimi çok rahatlatıcı bulmaktadır ve müşterinin seans sırasında uykuya dalması alışıldık bir durumdur. Seans yaklaşık 30–60 dakika sürer. Bazı insanlar seans sırasında hafif bir gıdıklama veya karıncalanma hissi yaşayabilir.

Ayak detoksunun başlıca hedefi vücudun sağlıklı hücre moleküllerine sahip olmasını sağlamaktır. Ayaklara uygulanan iyonik temizlik tekniği, tüm hayati organların temizlenmesini sağlar. Bu, menopoz semptomlarını, adet döngüsünde yaşanan krampları, cinsel sağlık problemlerini, cilt problemlerini, sivilceleri, uyku problemlerini, huzursuzluğu, stresi, diş ağrılarını, kırışıklıkları, ağrıları hafifletebilir.

Kaç seansa ihtiyaç duyulur?

Etkinin en üst düzeye çıkarılması için 3-5 hafta içerisinde toplam 6 seans ile başlamanız önerilir. Bu ilk seanslardan sonra, aylık seanslara geçilebilir.

Ayrıntılı bilgi ve randevu

Ayak detoksu yaptırmak istiyorsanız (0232) 343 25 84 numarasından randevu alabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp